Eesti meeste võrkpallikoondise EM-valikturniiri alagrupis tehti oluline muudatus

Postimees Sport
Copy
Eesti meeste võrkpallikoondis 3:1 Kuldliiga võidumängus Läti üle.
Eesti meeste võrkpallikoondis 3:1 Kuldliiga võidumängus Läti üle. Foto: Tartu PM/Scanpix Baltics

Euroopa Võrkpalliliit CEV otsustas, et Iisrael ei osale sel aastal EM-valikturniiril. Algselt pidi Iisrael kuuluma samasse alagruppi koos Eesti, Belgia ja Fääri saartega ehk senise nelja meeskonna asemel on meie alagrupis nüüd kolm meeskonda.

Seoses sellega muutub Eesti meeste koondise kodumängude arv valikturniiril. Ära jääb 21.augustil Tallinnas Kalevi spordihallis toimuma pidanud Eesti - Iisrael. Teised kaks kodumängu - 7. augustil kell 16:00 Eesti vs. Belgia ja 13. augustil kell 18:00 Eesti vs. Fääri saared - toimuvad nii nagu algselt planeeritud.

Kõik Eesti - Iisraeli mängule pileti ostnud võrkpalli sõbrad saavad Piletitaskult kirja, kus pakutakse võimalus vahetada pilet kas Eesti - Belgia või Eesti - Fääri saared kodumängu vastu või saada piletiraha tagasi. Oma soovist tuleb teada anda meiliaadressile info@piletitasku.ee .

Kõigile 3-mängu turniiripassi ostnutele tagastatakse proportsionaalselt raha tagasi. Neile, kes on ostnud 3-mängu turniiripassi täishinnaga, makstakse tagasi 8 eurot ja neile, kes on ostnud sooduspileti, tagastatakse 5 eurot. Tagastused vormistatakse järgmise nädala alguses.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles