Flora küttis Legionile korraliku sauna

Christopher Krutto
Flora mängijad.
Flora mängijad. Foto: Sander Ilvest

Jalgpalli Premium liigas peeti täna üks kohtumine, kui vastamisi läksid Tallinna meeskonnad Flora ja Legion. Flora alistas Legioni 7:0.

Kuigi Legion mängis koduväljakul, siis seis läks nende jaoks keeruliseks juba 7. minutil, kui väravavõrku sahistas Flora vasakkaitsja Ken Kallaste. 17. minutil suurendas külaliste edu kaheväravaliseks Mark Anders Lepik. Kuus minutit hiljem lõi Lepik juba oma teise. Avapoolaja viimase tabamuse eest hoolitses Rauno Alliku, kes tegi skooriks 4:0 Flora kasuks.

Teine poolaeg jätkus sarnases rütmis. 75. minutil tegi Flora eest skoori Aleksandr Šapovalov, 85. minutil Danil Kuraksin ja kohtumise viimase tabamuse eest hoolitses 90. minutil Markus Poom.

Liigatabelis hoiab Flora 20 mängu järel 56 punktiga esimest kohta. Legion on 20 mänguga saanud kirja 10 silma ja on sellega üheksandal ehk eelviimasel kohal. Tõsi, hooaega alustati nelja miinuspunktiga ja ilma nendeta oldaks kaheksandal kohal.