E, 6.02.2023

Valgevene tennisist ahastuses: Kanada ei andnud mulle viisat!

Toimetas Ville Arike
Valgevene tennisist ahastuses: Kanada ei andnud mulle viisat!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Viktoria Azarenka võistles eelmisel nädalal Washingtonis samal turniiril Citi Open, kus mängis ka Kaia Kanepi.
Viktoria Azarenka võistles eelmisel nädalal Washingtonis samal turniiril Citi Open, kus mängis ka Kaia Kanepi. Foto: Rob Carr/GETTY IMAGES NORTH AMERICA/AFP/Scanpix

Kui profitennise organisatsioonid WTA ja ATP lubavad Venemaa ja Valgevene sportlastel edasi võistelda, siis aeg-ajalt kerkib neile takistusi mujalt. Näiteks ei lubanud neid oma võistlusele Wimbledon, sel nädalal peetavale Toronto turniirile ei pääsenud aga Viktoria Azarenka.

«Pean kahetsusega teatama, et loobusin Toronto turniirist asjaolu tõttu, et ma ei saanud viisat. See valmistab suure pettumuse.

On väga kahju, et pean ühe oma lemmikvõistluse vahele jätma. Kanadas meeldib mulle väga mängida – seal on suurepärased fännid, aastate jooksul on mul tekkinud palju sõpru. Näeme Cincinnatis!» säutsus endine maailma esireket Azarenka Twitteris.

Toronto turniiri põhitabeli mängud algavad täna. Azarenka viisataotluse tagasilükkamisel peab olema isiklik põhjus, sest tabelist leiab teise Valgevene ässa Arõna Sabalenka, samuti Venemaa tennisiste.

Märksõnad
Tagasi üles