K, 8.02.2023

Ironmani fopaa korraldajate aktsiaid ei kahandanud. Kuid ei tõstnud ka

Karl Mihkel Eller
Ironmani fopaa korraldajate aktsiaid ei kahandanud. Kuid ei tõstnud ka
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kui tavaliselt põhjustab triatlonivõistlusel enim segadust avaala ehk ujumine, siis Tallinna Ironmanil osutus selleks hoopis jooksudistants.
Kui tavaliselt põhjustab triatlonivõistlusel enim segadust avaala ehk ujumine, siis Tallinna Ironmanil osutus selleks hoopis jooksudistants. Foto: Sander Ilvest

Tallinna Ironman võõrustab järgmisel aastal Euroopa paremikku, kuid võistlusel on veel arenguruumi. Tänavu eksis esikolmik rajalt ning liider otsustas võistluse hoopiski pooleli jätta.

Tallinna Ironmanil osutus tõrvatilgaks meepotis laupäeval juhtunud intsident, kus esikolmik luges jooksudistantsil võistlusrada valesti. Peakorraldaja Ain-Alar Juhansoni sõnul oli vahejuhtum kahetsusväärne, kuid vastutus langeb nii organiseerijate kui ka võistlejate õlgadele.

Rattasõiduga liidrikoha haaranud Jamie Berry tegi saatusliku eksimuse jooksudistantsi esimesel ringil. Kui britt mitu minutit hiljem vea avastas, otsustas ta võistluse sootuks katkestada. Sarnaselt Berryga valesti jooksnud sakslane Norman Banick ja norralane Kjell Magnus Antonsen otsustasid siiski jätkata ja jõudsid ka finišisse, tagades seeläbi pääsme Hawaii Ironmanile.

Märksõnad
Tagasi üles