Kristofer Seema
, Suvereporter
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi jalgpalliklubi sai Inglise kõrgliiga teises voorus hävitava 0:4 kaotuse Brentfordi meeskonnalt.

Kõik mängu väravad löödi esimesel poolajal. 10. minutil pudistas Unitedi väravavaht David de Gea võrku Josh Dasilva kauglöögi. 18. minutil eksis de Gea uuesti, ta üritas üpris riskantset söötu, kuid Mathias Jensen napsas selle vahelt ja suunas palli postide vahele.

See polnud veel kõik, sest 35. minutiks oli tablool Unitedi poolt vaadatuna 0:4. Manchesteri meeskond hoidis küll 67% mänguajast palli, aga värav jäi löömata.

Suurte lootustega Amsterdami Ajaxist Unitedisse toodud peatreeneri Erik ten Hagi ajastu algus on olnud kõike muud kui sujuv. Kuna ka esimeses mängus võeti koduväljakul vastu 1:2 kaotus Brighton & Hove Albionilt paiknetakse nüüd tabeli viimasel kohal. Inglismaa kõrgliiga liider on Unitedi linnarivaal Manchester City, kes alistas täna Bournemouthi meeskonna 4:0.