VIDEO Eesti koondislase värav aitas Bukaresti klubi hooaja esimese võiduni

Joonas Tamm.
Joonas Tamm. Foto: FCSB/Facebook

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Joonas Tamm lõi Rumeenia kõrgliigas juba teise värava. Tema koduklubi FCSB alistas koduväljakul Targoviste Chindia 3:2, Tamm lõigi kohtumise otsustava värava.

Kuigi FCSB (endine Bukaresti Steaua) sai juba alates seitsmendast minutist mängida arvulises enamuses, sest Targoviste mängija sai punase, siis sellest hoolimata jäädi esimese pooltunniga 0:2 kaotusseisu.

FCSB tegi poolajapausil kolm vahetust ja kui mängitud oli 55 minutit, särasid tablool viiginumbrid. Võiduvärava lõi 60. minutil Tamm, kes sai trahvikastis tsenderduse, mille suunas peaga väravasse.

Suvel FCSBga liitunud Tamme nimel on tegelikult kolm väravat, sest ühe korra suutis ta klubi eest skoorida ka Konverentsiliigas. Liga 1s on viie mänguga teenitud kuus punkti ning 16 meeskonna konkurentsis oldakse 12. kohal.