VIDEO ⟩ Liverpooli 100 miljoni mees kees üle ning äsas vastasele peaga

Christopher Krutto
Liverpooli ründaja Darwin Nunez (nr 27) vaidlemas kohtunikuga. Samal ajal lamab maas Crystal Palace'i mängija Joachim Andersen, kellele Nunez peaga piki nägu äsas. Foto: Peter Powell/REUTERS/Scanpix

Liverpooli jalgpalliklubi tõi suvel enda ridadesse Uruguay ründaja Darwin Nuneze, kelle eest maksti Portugali meeskonnale Benficale kuni 100 miljonit eurot. Ometi suutis ta juba teises võistlusmängus teenida lolli punase kaardi.

Hooaja esimeses mängus Fulhami vastu vahetusest sekkunud ja ka värava löönud Nunez alustas eilset liigamängu Crystal Palace’i vastu põhikoosseisus, kuid väravaarvet avada ei suutnud.

57. minutil sattus ta sõnelusse kaitsja Joachim Anderseniga ning äsas seejärel tollele peaga piki nägu. Taanlane kukkus pikali ja hoidis näost kinni. Kohtunikul ei jäänud üle muud, kui ründaja varakult dušši alla saata.

Kuigi Nuneze eemaldamise hetkel oli Liverpool 0:1 taga, siis Luiz Diaz suutis 61. minuti väravaga päästa kodumeeskonnale punkti.

Kahe mängu järel on Liverpool teeninud kaks viiki ning liigatabelis hoitakse kahe silmaga 12. kohta.