Vaprus püüdis punkti noolida, kuid Paide pääses lõpuminutitel pakku

Toimetas Ville Arike
Paide Linnameeskond laagerdab sel nädalavahetusel Paides.
Paide Linnameeskond laagerdab sel nädalavahetusel Paides. Foto: Dmitri Kotjuh

Koduse jalgpalli meistriliiga tänases ainsas mängus oli Paide linnameeskonnal kodus Pärnu Vaprusega tükk pusimist, kuid lõpuks saadi tulemusega 4:2 kolm punkti siiski kätte.

Skoori avas 15. minutil penaltist Paide ründaja Ebrima Singhateh, kuid viis minutit hiljem Kristjan Kask viigistas. Möödus vaid minut ja Singhateh sahistas taas väravavõrku, seekord mängust. Ent 73. minutil tuli Vapruse vahetusmehelt Virgo Vallikult 2:2.

Hiljuti eurosarjas kangelastegusid teinud ja Konverentsiliiga kolmandasse eelringi jõudnud Paide ei lasknud meistriliiga punasel laternal siiski punkti võtta. 84. minutil lõi värava keskkaitsja Abdul Razak Yusif, viis minutit hiljem seadis lõppseisu tabloole vahetusest sekkunud Robi Saarma.

Turniiritabel:

Standings provided by SofaScore LiveScore

Evald Tipneri nimelise karikasarja 1/16-finaalis viis loos kokku meistriliiga meeskonnad Flora ja Legioni. Põnevust ei tekkinud, Flora võitis 6:0. Neljapäeval kell 19 peetakse karikasarja selle ringi keskne kohtumine Nõmme Kalju - FCI Levadia.