Tunnustatud ralliajakirjanik: Tänak on jälle hirmuäratav

Karl-Joosep Küngas
Copy
Ott Tänak tähistamas vingelt väljateenitud võitu.
Ott Tänak tähistamas vingelt väljateenitud võitu. Foto: Romain Thuillier/Hyundai Motorsport / Romain Thuillier

Ott Tänak on viimastel nädalatel saanud rallimaailmas väga palju kiita ning põhjusega. Viimasel kahel MM-rallil konkurentidele tagatulesid näidanud eestlane on hetkel ainus sõitja, kes suutnud Kalle Rovanperäle vastu saada.

Kiitusega polnud kitsi ka tunnustatud ralliajakirjanik Colin Clark, kes portaalis Dirtfish jällegi eestlasele tunnustust avaldas. «Järjekordse võidu teeninud Tänak tuletas kõigile meelde, milline talent ta tegelikult on. Eestlane tõrjus Belgias järjepanu Elfyn Evansi rünnakuid ja võttis rallivõidu,» kirjutas Clark.

«Pärast Eesti MM-rallit on Tänak pannud võimsa märgi maha. Ta tegi Soomes ühe julgema sõidu, mida olen kunagi näinud. Nüüd teise võidu teeninud Tänak on süstinud indu nii enda meeskonda kui ka poolehoidjatesse,» jätkas Clark ning lisas, et Tänak on endas taasleidnud selle energia, millega ta valitses 2019. aastal rallimaailma.

«Kuningas Kalle ähvardab aastaid rallimaailma valitseda ja tippvormis Tänak on ainus, kes suudab teda peatada. Ta on jälle hirmuäratav.»

Tagasi üles