Toimetas Karl Juhkami
Tallinna Legioni mängijad.
Tallinna Legioni mängijad. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti jalgpalli kõrgliiga kaks tänavust punast laternat Pärnu Vaprus ja Tallinna Legion 26. voorus värvi ei muutnud.

Vaprus sõitis külla Narva Transile, kellele anti ka korralik lahing. Ometi sellest mesimagusa viigipunkti teenimiseks ei piisanud, sest 74. minutil kindlustas võõrustajatele 1:0 võidu Gleb Pevtsov.

Pealinnas samal ajal toimunud Legioni ja Kalevi lahing oli palju väravaterohkem. Külalismeeskond Kalev asus kohtumist küll 3:0 juhtima – Hannes Anier (31'), Foday Trawally (37' ja 53') – kuid lõikas seejärel jala veidi sirgu lükkamisega peaaegu näppu.

Nimelt õnnestus Legionil Aleksander Volodini ja Nikita Ivanovi tabamuste abil kuus minutit enne mängu lõppu vahe minimaalseks vähendada, kuid rohkemaks peoperemeestel jõudu ei jagunud.

Legion ja Vaprus jätkava mõlemad seega Premium liiga tabeli lõpus ning selgitavad (suure tõenäosusega) omakeskis tänavuse väljalangeja. Tõsi, sõltuvalt üleminekumängude tulemustest võivad uueks hooajaks esiliigasse pudeneda ka mõlemad.