K, 22.03.2023

Endine maailma esireket: Williamsi valem Kontaveidi alistamiseks on lihtne

Postimees Sport
Endine maailma esireket: Williamsi valem Kontaveidi alistamiseks on lihtne
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kim Clijsters.
Kim Clijsters. Foto: JAMIE SQUIRE/APF/SCANPIX

Neljal korral suure slämmi turniiril võidutsenud ja praegu Eurospordi eksperdina töötav Kim Clijsters usub, et US Openi teise ringi mäng Anett Kontaveidi ja Serena Williamsi vahel tuleb tõeline maiuspala.

«Ma arvan, et Serena valem Kontaveidi alistamiseks on üsna lihtne,» sõnas Belgia endine tenniseäss. «Serena ei liigu platsil enam nii nagu paar aastat tagasi, aga mida ta teeb väga hästi, on tema kaks esimest lööki pallivahetuse ajal. Tema serv on meie spordi üks paremaid ja kui ta võtab servi vastu ning saab pallile pihta, siis on vastane kohe surve all.»

«See saab olema suurepärane mäng ning Serena kindlasti ei ole hirmul, et peab mängima maailma teise reketiga. Serena on Serena ning ta teab, mida peab tegema, et alistada head mängijat,» lisas Clijsters.

Ameeriklanna esimese ringi mängu ajal oli staadion välja müüdud. «Kui Serena väljakule astus, oli see energia lihtsalt imeline,» kirjeldas 39-aastane belglanna New Yorgis valitsevat atmosfääri. «Mäng Kontaveidi vastu saab olema väga eriline, paljud inimesed tahavad saada piletit, sest see võib olla Serena viimane mäng ja nad tahavad olla osa igast tema viimasest ülesastumisest tenniseväljakul.»

US Openi teise ringi kohtumine Kontaveidi ja Williamsi vahel peetakse ööl vastu neljapäeva, Eesti aja järgi kell kaks.

Märksõnad
Tagasi üles