Endine tiimipealik: Michael Schumacher on heades kätes

Postimees Sport
Copy
Michael Schumacher (vasakul) ja Jean Todt 2002. aastal Prantsusmaa GP pjedestaalil.
Michael Schumacher (vasakul) ja Jean Todt 2002. aastal Prantsusmaa GP pjedestaalil. Foto: Andreas Beil/imago/Scanpix

Seitsmekordse vormel 1 maailmameistri Michael Schumacheri kauane ülemus Jean Todt on liigutatud, et inimesed üle maailma huvituvad sakslase käekäigust, kes jäi üheksa aastat tagasi toimunud mäesuusaõnnetuse järel halvatuks.

«Mul on hea meel, et fännid, mitte ainult Saksamaal, temale nii palju mõtlevad. Inimesed küsivad Michaeli kohta nii palju. Fännid peaksid teadma, et ta on heades kätes. Parimas olukorras, kus ta olla saab ja teda ümbritsevad inimesed, kes teda armastavad,» ütles endine Ferrari tiimipealik Todt Sport Bildile.

Samas ei avaldanud eelmisel aastal rahvusvahelise autoliidu (FIA) presidendi ametist loobunud Todt Schumacheri tervisliku seisundi kohta üksikasju. 53-aastane Schumacher on Šveitsis avalikkuse eest kaitstud alates 2013. aasta lõpus toimunud õnnetusest, mille käigus ta sai raske ajutrauma.

76-aastane Todt oli Schumacheri tippajal tema ülemus Ferraris ning on tänaseni väga lähedane perekonnasõber. «Niikaua, kui ma siin maailmas olen, lähen neile alati külla,» ütles Todt Schumacherite kohta.

«Mõnikord näeme üksteist kolm korda nädalas, mõnikord mitte terve kuu. Nad on mu sõbrad ja meil on pidev kontakt. Kõik, mida saan Schumacheri perekonna heaks teha, teen seda,» ütles prantslane.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles