Flora alistas Levadia ja astus suure sammu tiitli suunas

Christopher Krutto
Flora mängijad.
Flora mängijad. Foto: Sander Ilvest

Jalgpalli Premium liigas alistas liider Tallinna Flora 2:1 linnarivaali Levadia ning astus väga suure sammu tiitli suunas.

Flora pääses kohtumist juhtima 44. minutil, kui täpne oli vasakkaitsja Ken Kallaste. Teise poolaja alguses õnnestus Konstantin Vassiljevil eduseisu suurendada.

Levadia ainsa värava eest hoolitses Mark Oliver Roosnupp, kes sahistas võrku 66. minutil. Rohkemaks meistriliiga teine meeskond aga suuteline ei olnud.

Ühtlasi tähendab Flora võit seda, et mullune hõbedameeskond astus väga suure sammu tiitli suunas. Kui enne kohtumist oli nende edu tulise rivaali ees seitse punkti, siis nüüd kasvas see juba 10 silmani.

Päeva esimeses kohtumises alistas FC Kuressaare 2:1 Tallinna Kalevi. Õhtul lähevad omavahel vastamisi Pärnu Vaprus ja Tallinna Legion.

Flora hoiab 27 vooru järel 75 punktiga esikohta. 65 silma kogunud Levadia on teine.