Hispaania sai EMil šokk-kaotuse

Belgia pink võitu Hispaania üle tähistamas.
Belgia pink võitu Hispaania üle tähistamas. Foto: fiba

Hispaania korvpallikoondis pidi EMil ootamatult võtma Belgialt vastu 73:83 kaotuse.

Kohtumine algas aeglaselt ja mõlemal tiimil oli skooritegemisega raskusi. Avaveerandi võitsid 15:11 belglased, kuid poolajaks suutsid hispaanlased haarata 33:32 edu.

Teisel poolajal suutsid belglased taas edu haarata ning viimasele veerandajale mindi vastu Belgia 57:54 eduseisus. Viimane veerand kuulus samuti belglastele ning lõpuks noppisid nad 83:73 võidu.

Võitjate parimana viskas 20 punkti Emmanuel Lecomte. 14 silma lisas Pierre-Antoine Gillet. Hispaania parimana kogus Willy Hernangomez 18 punkti. Teda teotasid 11 silmaga Lorenzo Brown ja Juancho Hernangomez.

See tähendab, et Hispaanial on A-grupis kolme mängu järel kaks võitu ja üks kaotus. Samas seisus on ka Belgia ja Montenegro.