Taas südameinfarkt: Hispaania kõrgliigas tuli mäng peatada, väravavaht aitas meedikuid elustamisel

Cadizi ja Barcelona mängumehed.
Cadizi ja Barcelona mängumehed. Foto: IMAGO/Antonio Pozo / PRESSIN/SCANPIX

Hispaania kõrgliiga kohtumine FC Barcelona ja Cadizi vahel tuli meditsiinilistel põhjustel peatada.

Barcelona ja Cadizi kohtumine peatati 82. minutil, mil selgus, et tribüünidel oli pealtvaatajat tabanud südameinfarkt. Cadizi väravavaht Jeremias Ledesma jooksis kohe tiimi arstidelt elustamisaparaati tooma ning ulatas selle kiirabile.

Pärast elustamist suudeti pealtvaataja õnneks päästa ja ta toimetati edasisteks uuringuteks haiglasse. «Otsustasime viivitamatult mängimise lõpetada. Inimelud on kõige olulisemad. Õnneks suudeti selle inimese elu päästa,» lausus Barcelona peatreener Xavi pärast kohtumist.

Pärast 60-minutilist seisakut mängiti kohtumine lõpuni ja Barcelona võitis selle 4:0. Väravad said kirja Frenkie de Jong, Robert Lewandowski, Ansu Fati ja Ousmane Dembele.