T, 6.12.2022

VIDEO ⟩ Noor Soome hokimängija tungis keset mängu kohtunikule kallale

Postimees Sport
Noor Soome hokimängija tungis keset mängu kohtunikule kallale
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Kaklus hokijääl. Foto on illustratiivne.
Kaklus hokijääl. Foto on illustratiivne. Foto: IMAGO/ActionPictures/Scanpix

Soome alla 19-aastaste liigamängus tungis Vaasa Sport hokiklubi mängija kallale kohtunikule ning teda ootab ees distsiplinaarmenetlus.

Vahejuhtum leidis aset pühapäeval Vaasa ja Seinäjoki S-Kieko kohtumise otsustaval perioodil. Kahel mängijal tekkis tüli, mille kohtunik katkestas, määrates mõlemale mehele kaks minutit karistust.

Vaasa noormängija ei tahtnud jäält lahkuda ja pritsis ühel hetkel teist kohtunikku veepudelist. Mängija ei allunud kohtunike korraldustele ning lõpuks tariti ta tiimikaaslase poolt jäält minema. Siis aga mängija ägestus ning lõi kohtunikku mitu korda peapiirkonda.

Intsident videos alates 1.57:

Noorteliiga võistluste juht Pirkka Anttila ütles Ilta-Sanomatele, et kohtunikuga peaks olema kõik korras, kuid noormängijat ootab ees distsiplinaarmenetlus. «Sellistes situatsioonides peab mängija saama lisakaristuse (lisaks määrati talle kohtumises 57 karistusminutit – toim.).

Ta on alla 19-aastane mängija ning sellised asjad on lubamatud. Lisaks on sellised kallaletungid Soomes väga haruldased,» ütles Anttila.

Märksõnad
Tagasi üles