City võidule aidanud Haalandi püss paukus taas

Toimetas Karl Juhkami
Erling Braut Haaland rõõmustamas järjekordse tabamuse üle.
Erling Braut Haaland rõõmustamas järjekordse tabamuse üle. Foto: Rui Vieira

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis täna võidulisa valitsev meister Manchester City, kes oli võõral väljakul 3:0 üle Wolvesist.

Külalised avasid mänguskoori juba 1. minutil, kui Jack Grealish pani jala vahele Kevin De Bruyne'i äärelt tulnud tsenderdusele. Veerandtunnise mängu järel oli seis juba 2:0, siis jõudis sihile City suvine suurost Erling Braut Haaland.

Avapoolaja keskel jäi Wolves ka vähemusse, kohtumise lõppskoori 3:0 vormistas 69. minutil Phil Foden.

Pärast mängu koondus kogu Briti vutimeedia tähelepanu mõistagi Haalani peale, kes on City eest nüüd värava löönud seitsmes järjestikus kohtumises. Viimati jäi ta kuivale 13. augustil 4:0 võidumängus Bournemouthi vastu, mil tema nimele kirjutati «ainult» üks resultatiivne sööt.

See on ka ainus City eest peetud kohtumine, kus Haaland pole skoori teinud. Ülejäänud kaheksa kohtumisega on ta kontosse kogunenud juba 14 väravat.

Teistes laupäevastes Premier League'i kohtumistes oli Tottenham 6:2 üle Leicesterist ja Newcastle tegi 1:1 viigi Bournemouthiga.