Flora astus järjekordse sammu tiitlile lähemale

Toimetas Karl Juhkami
Konstantin Vassiljev tähistamas tabamust.
Konstantin Vassiljev tähistamas tabamust. Foto: Janek Eslon / FC Flora

Eesti jalgpalli kõrgliigas teenis täna võidulisa tabeliliider Tallinna FC Flora, kes oli Narvas 4:0 üle sealsest Transist.

Kuigi Flora asus kohtumist juhtima juba 21. minutil, kui Konstantin Vassiljev realiseeris Henrik Ojamaa suurepärase eeltöö, tuli teist tabamust neil seejärel kõvasti oodata.

Järgmine kord sahises Transi väravavõrk alles 74. minutil, kui Mark Anders Lepik suutis Transi kaitsjad ja puurivahi Aleksei Matrossovi üle joosta. Kaks minutit hiljem lõi sama mees enda teise, eeltöö tollele tabamusele tegi Vassiljev.

Kohtumise lõppseisu 4:0 tegi 82. minutil Henrik Pürg, kes lükkas peaga võrgu Vassiljevi antud nurgalöögi.

Floral on 29 mänguga nüüd koos 81 punkti FCI Levadia jääb ühe vähem peetud mängu juures neist maha 13 punktiga. Transi leiab 32 punktiga tabeli kuuendalt realt.

Teises tänases kohtumises oli Tallinna Kalev 3:1 üle Tartu Tammekast. Pealinlaste leeris tegid skoori Ats Purje, Tristan Toomas Teeväli ja Ioan Yakovlev, tartlaste lohutusvärav kanti Taijo Teniste arvele.