Levadia jäi koduväljakul alla tabeli keskmikule ja sai hooaja kolmanda kaotuse

Tallinna FCI Levadia mängijad (rohelistes särkides).
Tallinna FCI Levadia mängijad (rohelistes särkides). Foto: Kristo Kivisoo/Järva Teataja

Jalgpalli Premium kaotas punktitabeli teine Tallinna FCI Levadia A. Le Coq Arenal toimunud kohtumises 2:3 FC Kuressaarele. Tegemist oli tiitlikaitsja kolmanda kaotusega sel hooajal.

Saaremaa klubi ehmatas pealinlasi juba 24. minutil, kui väravaarve avas Sten Reinkort. 19 minutit kasvatas ta Kuressaare edunumbreid. Teise poolaja alguses realiseeris Kuressaarele antud penalti Märten Pajunurm ning nii juhitigi Levadia vastu 3:0.

Tiitlikaitsja polnud aga viimast sõna öelnud. 66. minutil lõi ühe värava tagasi Zakaria Beglarišvili. Gruusias sündinud mängumees jõudis lüüa ka teise värava, seda esimesel lisaminutil, kuid rohkemaks võõrustajatel jõudu ei olnud.

Kuressaare jaoks oli tegu hooaja 12. võiduga, Levadiale kolmanda kaotusega. Tabeliliider Tallinna FC Florast jäädakse nüüd maha 13 punktiga.