VIDEO Jose Mourinho tormas keset mängu platsile, tema taltsutamiseks kulus mitu minutit

AS Roma peatreener Jose Mourinho (keskel).
AS Roma peatreener Jose Mourinho (keskel). Foto: IMAGO/Imago-Images/Emmefoto/Scanpix

Itaalia kõrgliigaklubi AS Roma peatreener Jose Mourinho näitas Serie A kohtumises Atalanta vastu oma tõelist palet. Legendaarne jalgpallitreener oli kohtuniku otsusest nördinud ning tormas platsile, et seda elavalt väljendada. Karistust ei tulnud kaua oodata, Mourinho saadeti väljakult minema, kuid tema rahustamiseks kulus klubikaaslastel mitu minutit.

Intsident leidis aset 56. minutil ning juba selleks hetkeks oli koduväljakul mänginud Rooma klubi jäänud kaotusseisu.

56. minutil toimus Atalanta trahvikastis vahejuhtum, millest Mourinho ootas penaltit, kuid peakohtunik Daniele Chiffi oli teisel arvamusel. Tulivihane Mourinho jooksis platsile, samal ajal sajatades.

Kui talle näidati punast kaarti, liikus ta vaiksel sammul tagasi vahetusmängijate pingi suunal, kuid elavnes siis taas. Õnneks olid juba teised klubiliikmed lähistel, et teda maha rahustada. Mourinho teekond tribüünile võttis aga veel omajagu aega.

Kohtumise ainsaks väravaks jäigi 35. minutil 18-aastase Giorgio Scalvini tabamus ning Atalanta teenis 1:0 võidu.

Seitsme vooru järel on konverentsiliiga valitsev meister Serie A-s nelja võidu, kahe kaotuse ja ühe viigiga kuuendal kohal. Tabeliliider Napolist ei jää aga kaugele maha, vahe on vaid neli punkti.