PARC FERMÉ Tohuvabohu sõitjate ümber ning kaks M-Sporti: Red Bull ja Ford

Postimees Sport
Copy
Sebastien Ogier.
Sebastien Ogier. Foto: Joerg Mitter / Red Bull Content Pool

Autoralli MM-sarja järgmise hooaja tiimide koosseisude kohta ringleb palju kõlakaid. Postimehe rallisaade «Parc Fermé» üritas rägastikus orienteeruda ja välja sõeluda, mis paistab loogiline, mis mitte.

Sõitjate ümber toimuva virvarri üheks paremaks näiteks on sel nädalal Dani Sordoga toimunu: 20. septembril ilmus rallimeedias kaks artiklit, kus ühes ütles hispaanlane, et pole kindel, kas sõidab ka järgmine aasta. Teises ütles Hyundai tiimipealiku asetäitja Julien Moncet, et Sordo on 2023. aastal nende ridades jätkamas ning teeb kaasa rohkem etappe kui tänavu.

Põnevad jutud käivad ka Toyota ümber ning poleks põrmugi šokeeriv, kui läheb nii, nagu väidetavalt tahab Toyota tiimipealik Jari-Matti Latvala: Sebastien Ogier naaseb täishooajaks MM-sarja.

Kas see tähendaks, et prantslasele peaks ruumi tegema Esapekka Lappi või Takamoto Katsuta? Ei, sest üks kuulujutuveski viib Elfyn Evansi Toyotast M-Sporti tagasi.

Veidi pikemalt peatuti ka Adrien Fourmaux' personaalküsimusel ning miks ajab M-Sport prantslasele mõeldes pidevalt kahtlast juttu.

Saate tegid Henry Lääne, Karl Mihkel Eller ja Christopher Krutto. Head kuulamist!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles