Järjekordne pilguheit Schumacherite salaellu: nad peavad nüüd täiesti teistmoodi hakkama saama (1)

Postimees Sport
Copy
Michael Schumacher (vasakul) ja Jean Todt.
Michael Schumacher (vasakul) ja Jean Todt. Foto: imago/Andreas Beil/Scanpix

Seitsmekordse vormel 1 maailmameistri Michael Schumacheri elu on viimased kaheksa ja pool aastat ehk alates hetkest, mil toimus saatuslik mäesuusaõnnetus, varjanud saladuseloor.

Selle taha pääsevad kiikama vaid valitud ning üks nendest on endine Ferrari meeskonna pealik Jean Todt, kes vana kamraadi elust ikka aeg-ajalt midagi meediale poetab. Hiljuti ütles ta La Gazzetta dello Sportile Schumacheri kohta järgnevat.

«Minu jaoks on tõeline privileeg olla Michaeli perele, tema abikaasale Corinnale ja lastele Mickile ja Ginale nii lähedal. Nende elud muutusid 2013. aasta 29. detsembril täielikult. Neil tuleb nüüd elada täiesti teistmoodi,» sõnas 76-aastane prantslane.

«Lähedus ja sõprus on väga olulised, nagu ka Keep Fighting (jätka võitlust – toim.) fond. Nemad on kõik osa elust ja palju tähtsam osa kui tulemused ja meie armastatud võidusõidud. Elu ei koosne ainult kihutamisest,» lausus Todt, kes tüüris Ferrarit just Schumacheri hiilgeaegadel.

Pärast õnnetust on Schumacheri kohta väga vähe infokilde teada. Kui esialgu viibis vormelitšempion Šveitsis erahaiglas, siis praegu on ta viidud Saksamaale kodusele ravile ning tema eest hoolitseb perekond koos spetsiaalsete hooldajatega.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles