Kalev/Cramo eurosarjas ülisuure võiduni tüürinud Rannula: andsime endale hea võimaluse edasipääsuks

BC Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula.
BC Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula. Foto: Tairo Lutter

Mullune Eesti pronksiklubi BC Kalev/Cramo teenis FIBA Europe Cupi kvalifikatsiooniturniiril teise võidu, alistades Kosovo 14-kordse meistri Priština Sigali 98:61 ning kindlustas koha finaalis. Peatreener Heiko Rannula sõnul on nüüd suur samm astutud ka põhiturniirile pääsemiseks.

Kalevile algas tänane kohtumine päris vaevaliselt ning Kosovo klubi püsis avapoola viimaste minutiteni mängus. Avaveerand lõppes Eesti meeskonna kolmepunktilise võiduga, ent poolajale mindi juba 49:39 eduseisus. Seejuures lõpetati poolaeg 15:2 vahespurdiga.

«Mängisime teist päeva järjest ning seda oli alguses ka tunda. Meestel olid jalad pehmed ning lisaks ebastandardne vastane. Eks see harjumine võttis veidi aega. Kuigi proovisime küll hästi valmistuda, siis kohe ei saanud enda asju käima,» lausus Rannula.