29 korda parem kui Ronaldo? Hämmastav Haaland uputas ManU

Erling Braut Haaland näitamas, mitu väravat ta täna Manchester Unitedi võrku lõi. Foto: Phil Noble/Reuters/Scanpix

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas alistas Manchester City kohalikus derbis Manchester Unitedi 6:3.

City eest said kübaratriki kirja nii Erling Braut Haaland kui ka nende akadeemia kasvandik Phil Foden. Muide, norralane tegi inglase kahele tabamusele eeltöö ja on nüüd löönud kaheksa vooruga tervelt 14 väravat.

Haaland on karjääris käinud väljakul kaheksas Premier League'i mängus ning selle ajaga on tema arvel juba kolm kübaratrikki. Seda on sama palju kui Cristiano Ronaldol, aga tema on Inglismaa liigas osalenud 232 kohtumises. Seega jõudis Haaland portugallase saavutuseni 29 korda kiiremini.

Manchesteri derbis tehti sotid selgeks juba esimese poolajaga, mille City võitis 4:0. Manchesteri punase poole eest tegid teisel poolajal skoori Antony ja Anthony Martial, kellest viimane oli täpne kaks korda.