Kalev/Cramo küttis avamängus Tarvale korraliku sauna

BC Kalev/Cramo meeskond.
BC Kalev/Cramo meeskond. Foto: Facebook/BC Kalev/Cramo

Eesti-Läti korvpalliliigas alustasid enda hooaega BC Kalev/Cramo ja Rakvere Tarvas. Kalevi spordihallis toimunud kohtumises võttis Kalev/Cramo 111:65 võidu.

Möödunud nädalal FIBA Europe Cupil koha põhiturniirile kindlustanud Kalev/Cramo tegi täna hooaja avamängu pidanud Tarvaga sotid väga kiiresti selgeks.

Kolme ja poole minutiga oli tablool kodumeeskonna 15:2 edunumbrid ning nende meelestatus oli täna väga kõrge. Avaveerand võideti lõpuks 33:15. Teisel poolajal jätkas Kalev lammutamist ning viimasele neljandikule mindi kalevlaste 84:49 juhtimisel. Viimasel veerandil käis peamiselt tulemuse vormistamine ning lõpusireeni kõlades oli tablool Kalev/Cramo 111:65 võidunumbrid.

Karjääri resultatiivseima etteaste tegi Oleksandr Kovliar, kelle arvele jäi kalevlaste parimana 25 punkti. Kristjan Kitsing ja Artur Konontšuk toetasid ukrainlast vastavalt 19 ja 14 silmaga. Tarva parimaks kerkis alles täna meeskonnaga liitunud Volodõmõr Ševtšenko 15 punktiga.