BLOGI Vigastada saanud Anett Kontaveit andis Ostravas loobumisvõidu

Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: Mathias Schulz/IMAGO/tennisphoto.de/Scanpix

Eesti tennise esireket Anett Kontaveit (WTA 3.) piirdus Ostravas peetaval WTA turniiril ühe kohtumisega, kus ta andis 6:7, 0:1 seisult Tereza Martincovale (WTA 78.) loobumisvõidu. Eestlannat segas puusavigastus, mis ei lubanud tal väljakul soovitult liikuda.

Kontaveit sai juba teisipäeval teada, et peab Ostravas mängima kindlasti puhkepäevata. Õnneks toimus viimane Eesti esireketi kohtumine pühapäeval, mil Kontaveit tunnistas kodusel Tallinna WTA turniiril finaalis Barbora Krejcikova paremust.

Ostravas alustab Kontaveit tiitli kaitsmist tšehhitari Tereza Martincova vastu, kellega ta mängis möödunud nädalal Tallinna WTA turniiril. Koduväljakul suutis Kontaveit tšehhitari vastu kindla 6:2, 6:1 võidu noppida ning kohtumine kestis ainult 69 minutit.

Edu korral läheks Kontaveit veerandfinaalis kindlasti vastamisi Venemaa tennisistiga. Talle tuleks vastu võitja paarist Jekaterina Aleksandrova (WTA 21.) või Darja Kasatkina (WTA 11.).