Ülivõimsa tähiseni jõudnud Ronaldo aitas Unitedi võidule (1)

Christopher Krutto
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: CARL RECINE/Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi jalgpalliklubi alistas eile Inglismaa kõrgliigas 2:1 Evertoni ning muljetavaldava tähiseni jõudis Unitedi ründetäht Cristiano Ronaldo.

Võõrsil mänginud United jäi kiirelt kaotusseisu, kui juba 5. minutil keerutas kauni kauglöögi väravasse Alex Iwobi. Ometi viigistas külaliste suvine suurost Antony juba 10 minutit hiljem skoori.

Mängu pingilt alustanud Ronaldo pääses platsile 29. minutil, sest vigastada saanud Anthony Martial ei olnud suuteline enam kohtumist jätkama.

44. minutil mängis Casemiro täpse sööduga Ronaldo Evertoni kaitseliini taha jooksu ning portugallane realiseeris kindlalt võimaluse.

Jalgpallimaailma ühe suurema tähe jaoks oli see karjääri jooksul juba 700. klubi särgis löödud värav. 450 neist sündisid Madridi Reali, 144 Unitedi, 101 Torino Juventuse ja viis Lissaboni Sportingu särgis.

Sel hooajal liigas viis võitu ja kolm kaotust saanud United hoiab tabelis 15 punktiga hetkel viiendat kohta. Esikohal on kaheksa võitu ja ühe kaotuse saanud Londoni Arsenal, kellel on koos 24 silma.