Esimese poolaja mängus püsinud Tarvas jäi liidriks kerkinud Raplale suurelt alla

Rapla Avis Utilitase mängija Indrek Sunelik (viskel).
Rapla Avis Utilitase mängija Indrek Sunelik (viskel). Foto: @raplakorvpall/Instagram

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas toimus täna üks kohtumine, kus platsil käisid ka Eesti klubid. Rapla Avis Utilitas alistas 98:64 BC Tarvase.

Raplas toimunud mängu avaveerandi võitsid külalised 22:19, kuid poolajapausile mindi võõrustajate viiepunktilises eduseisus. Kolmandal veerandil lükkas Rapla käima viskekontserdi, millele Tarvasel polnud vastus. Neljandik võideti 30:19. Rapla jätkas hoogsalt ka viimasel veerandajal, mis võideti 29:11.

Rapla parimana viskas 22 punkti Obrad Tomic, kes noppis ka kümme lauapalli. Indrek Sunelik viskas 20 ja Sven Kaldre 13 punkti. Tarvase resultatiivseim oli 15 punktiga Volodõmõr Ševtšenko, 11 punkti kogus Arvan-Johhannes Lippasaar.

Rapla on võitnud kõik kolm seni peetud Eesti-Läti liiga kohtumist ning tõusis punktitabelis esikohale. Tarvas on kahe kaotusega 15. kohal. Tasub mainida, et enam kui pooltel meeskondadel on kolmanda vooru mängud veel pidamata.