Rannula ei jäänud võidu järel rahule: me ei suutnud oma rütmi peale suruda

Ville Arike
BC Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula (taamal pintsakuga) mängus Groningeni Donariga. Foto: Sander Ilvest

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustas FIBA Europe Cupi põhiturniiri võitluslikus mängus saadud 75:65 võiduga Groningeni Donari üle. Sellele vaatamata peatreener Heiko Rannula liiga rahul polnud.

«Vastas oli kogenud meeskond ja me ei suutnud neile oma rütmi peale suruda. Eriti esimesel poolajal läksime nende aeglase tempoga kaasa, vaheajaks oli seis 29:26. Meie rünnak oli ümmargune, pall jäi seisma. Aga au meestele, et nad lõpu ära võtsid,» ütles Rannula.

Lõbusamaks läks viimasel kuuel minutil. Donar oli just teinud väikese spurdi ja jõudnud viigini 53:53, kui Artur Konontšuki ja Wesley Van Becki korvid algatasid Kalevi otsustava mineku. Siis enam tagasi ei vaadatud, tehti 17:6 spurt ja viimane minut tähendas juba vormistamise küsimust.