VIDEO ⟩ Valitsev Eesti parim jalgpallur lõpetas peaaegu aasta pikkuse põua klubivutis

Christopher Krutto
Rauno Sappinen Gliwice Piasti särgis.
Rauno Sappinen Gliwice Piasti särgis. Foto: Piast Gliwice/Twitter

Mullu Eesti aasta parimaks jalgpalluriks valitud Rauno Sappinen sai pärast pikka ootust lõpuks koduklubi Gliwice Piasti eest jala valgeks.

Piast külastas võõrsil Szczecini Pogonit ning Sappinen viis külalised 16. minutil juhtima. See oli tema jaoks Poola klubi eest ka esimene värav. 59. minutil viigistas Jean Carlos seisu ning kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Sappineni jaoks lõppes klubi särgis pikk väravateta paus. Tema viimane tabamus jäi möödunud aastasse, kui ründaja mängis veel Flora eest ning sündis 1. detsembril, kui ta sahistas Tallinna FCI Levadia väravavõrku.

Piast hoiab Poola kõrgliigas 13 mängu järel 12 silmaga 18 tiimi konkurentsis 15. kohta.