Algkoosseisu kuulunud Kotsar ja Raieste aitasid Baskonia võidule

Christopher Krutto
Maik-Kalev Kotsar.
Maik-Kalev Kotsar. Foto: Baskonia/Facebook

Eesti korvpallikoondislased Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste kuulusid mõlemad Baskonia 97:83 võidumängus Zaragoza Casademonti vastu algkoosseisu.

Baskonia haaras kohtumise üle kontrolli juba avaveerandil, mis võideti 29:21 ning vastaseid enam mängu korralikult tagasi ei lastudki.

Võidumängus said korralikult mänguaega mõlemad meeskonna koosseisu kuuluvad eestlased. Sander Raieste viibis väljakul 21 minutit ja 10 sekundit ning tema arvele jäi kaks punkti ja kolm lauapalli. Kotsar sai mänguaega 17 minutit ja 52 sekundit ning viskas selle aja jooksul kaheksa punkti ja korjas üheksa lauapalli.

Baskonia parimaks kerkis 19 silmaga leedukas Rokas Giedraitis, üleplatsimeheks kerkis Casademonti ääremängija Santiago Yusta, kelle arvele kogunes 22 punkti.

Baskonia hoiab nelja vooru järel tabelis kahe võidu ja kahe kaotusega seitsmendat kohta, neli kaotust saanud Casademont on 17. ehk eelviimane.