BLOGI ⟩ Viimasel veerandajal hävinud Baskonia jäi Kreeka hiiule alla, Kotsar taas meeskonna resultatiivseim

Maik-Kalev Kotsar (palliga).
Maik-Kalev Kotsar (palliga). Foto: Miguel Angel Polo/EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas läks Eesti koondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste leivaisa Baskonia koduväljakul vastamisi Piraeuse Olympiacosega. Pingelises lahingus jäi 97:92 peale Olympiacos.

Baskonia on Euroliigat alustanud kolme järjestikuse võiduga, kui säru on tehtud Valenciale, Belgradi Partizanile ja Belgradi Crvena zvezdale. Kreeka praeguse aja tugevaima klubi Olympiacose algus on samuti olnud ideaalne: võidetud on Madridi Reali, Barcelonat ja Kaunase Žalgirist ehk kokkuvõttes on vastased olnud selgelt tugevamast puust.

Kotsar on kolmes kohtumises teeninud mänguaega keskmiselt 21 minutit ja 23 sekundit ning on toonud 11 punkti ja 4,7 lauapalli. Raieste sai esimest korda platsile viimases voorus zvezda vastu, kus jäi veidi vähem kui viie minutiga nulli peale.