Viimsi sai Kalevi vastu viimastel sekunditel napi võidu

Viimsi/Sportland suurimaks punktitoojaks kerkis Devin Lee Harris (keskel).
Viimsi/Sportland suurimaks punktitoojaks kerkis Devin Lee Harris (keskel). Foto: Tairo Lutter

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas toimus täna üks kohtumine, kus Viimsi/Sportland sai Tallinna Kalev/Audentese vastu 71:69 võidu.

Koduväljakul mänginud Viimsi alustas võimsalt ning võitis avaveerandi 24:13. Järgmise kümne minutiga saadi aga vaid viis punkti, Kalev vastas 16 punktiga ning poolajapausile mingi 29:29 viigiseisult.

Teist poolaega alustas aktiivsemalt Viimsi ning otsustavale perioodile mindi vastu Viimsi 48:42 juhtimisel. Kuigi Viimsi juhtis vahepeal ka kümne punktiga, siis viimaste minutitega edu kahanes, kuid Kalev/Audentes jõudis vaid kahe punkti kaugusele.

Viimsi kõige resultatiivsem oli 15 punkti visanud Devin Lee Harris, kapten Karl-Johan Lips lisas 14 punkti ning noppis 13 lauapalli. Üleplatsimeheks kerkis Kalevi ridades 22 punkti kogunud Rasmus Andre. 18 punkti viskas Rain Veideman.

Viimsil on nüüd kaks võitu ja kaks kaotust ning punktitabelis kerkiti üheksandale kohale. Tallinna Kalev/Audentes on ühe võiduga 13. kohal.