Eesti jalgpallinoored said EM-valiksarjas korraliku keretäie

Eesti U17 jalgpallikoondis.
Eesti U17 jalgpallikoondis. Foto: jalgpall.ee

Eesti U17 noormeeste jalgpallikoondis pidi võõrsil peetud EM-valiksarja kohtumises tunnistama Taani 8:0 paremust.

Võõrustajad kontrollisid mängu algusest peale. Skoor avati viiendal minutil, avapoolaja lõpuks oli Taani ees juba 4:0. Jalga ei tõstetud gaasipedaalilt ka teisel kolmveerandtunnil, lõppseis vormistati 89. minutil penaltist.

Koduperemehed tegid 27 pealelööki, millest raamide vahele lendas 13. Eesti vastavad näitajad olid 7 ja 3.

Meie noortele oli see teiseks kaotuseks, kolmapäeval jäädi samuti võõrsil 1:4 alla Belgiale. Taani sai kirja teise võidu, avamatšis alistati Rumeenia 3:0.

Neljaliikmelisest pundist pääsevad järgmisel aastal peetavasse eliitringi kaks paremat ning kolmandate kohtade võrdluses neli tugevamat. Kokku on gruppe 13.