Flora ei teinud Paide elu kergeks, viimane kukkus esikolmikust välja

Markus Poom. (FC Flora).
Markus Poom. (FC Flora). Foto: Teele Toova

Jalgpalli Premium liigas toimus täna kaks kohtumist. Tallinna FC Flora alistas 1:0 Paide Linnameeskonna, Tartu JK Tammeks 2:0 JK Narva Transi.

Juba mitu vooru tagasi tiitli kindlustanud Flora teenis täna hooaja 30. võidu, kui alistas A. Le Coq Arenal 1:0 Paide Linnameeskonna. Ainsa värava lõi vahetusest sekkunud Markus Poom 62. minutil.

Paide kukkus kaotusega kolmandalt kohalt neljandaks, järgmises voorus ootab neid ees kohtumine Nõmme Kaljuga, kes tõusis omakorda kolmandaks ning edestab Paidet punktiga.

Tartu Tammeka tegi Narva Transiga sotid selgeks sisuliselt esimese pooltunniga. 18. minutil viis kodumeeskonna juhtima Reio Laabus, 34. minutil vormistas lõppskoori Taijo Teniste.

Floral on tabeliliidrina koos 93 punkti, teine on Tallinna FCI Levadia, kel on kogutud 78 punkti. Kolmas on Kalju 62 punktiga, Paidel on 61 silma.