Eesti jalgpallinoored said ka EM-valiksarja punaste laternate duellis lüüa

Eesti U17 jalgpallikoondis.
Eesti U17 jalgpallikoondis. Foto: jalgpall.ee

Eesti U17 noormeeste jalgpallikoondis lõpetas EM-valikturniiri võõrsil 2:4 kaotusega Rumeeniale.

Eelnevalt võiduta olnud tiimide duellis pääsesid meie poisid Sigvard Suppi tabamusest 9. minutil juhtima. Avapoolaja keskel läks aga mäng võõrustajate kätte: 25., 34. ja 45. minuti tabamustest läksid 3:1 eduga puhkama rumeenlased.

Riietusruumidest naastes vähendas Maksim Kalimullin küll vahe minimaalseks, end viimane sõna jäi kodustele. 4:2 lõppseis vormistati 88. minutil. Eesti mängis lõpus ka vähemuses, 83. minutil eemaldati platsilt teise kollase, ühtlasi punase kaardiga Kaarel Leppsalu.

Rumeenia tegi väravale 13 pealelööki, millest raamide vahele lendas 7. Eesti samad näitajad olid 6 ja 5.

Meie poisid lõpetasid neljaliikmelises grupis ainsagi punktita, kolme mängu väravate vahe oli -13 (3-16). Eliitringi pääsesid Belgia ja Taani, Rumeenia sai jagu vaid Eestist.