VIDEO ⟩ Võikalt kukkunud võrkpallitäht jäi platsile teadvusetult lamama

Christopher Krutto
Wilfredo Leon (paremal).
Wilfredo Leon (paremal). Foto: ADAM WARZAWA/EPA/Scanpix

Maailma üks paremaid võrkpallureid Wilfredo Leon kukkus Itaalia superkarika mängus peaga õnnetult vastu maad ja kaotas teadvuse.

Perugiat esindav 29-aastane Kuuba päritolu, kuid poolat esindav võrkpallur kukkus superkarika kohtumises Lube vastu matši viiendas geimis, kui ründas palli. Ta maandus halvasti ning lendas kuklaga vastu põrandat ning kaotas teadvuse.

Olukorra tõsidusest said aru kõik väljakul ja selle ümbruses viibijad. Mängijad haarasid peadest kinni ja klubi meditsiinitöötajad tormasid kiirelt platsile. Pärast mõnda minutit õnnestus mängija teadvusele aidata ning ta sai platsilt lahkuda.

Perugia võitis lõpuks kohtumise 3:2 ning tiitlitähistuste ajaks oli Leon juba piisavalt heasse seisu tohterdatud, nii et ta sai tiimikaaslastega koos võitu tähistada.

Klubi andis pärast kohtumist teada, et Leonile tehti erinevad uuringud, mis olid kõik korras. Hiljem lasti ta hotelli, kus tiimikaaslased juba ootasid.