VIDEO ⟩ Jalgpalliajaloo piinlikem omavärav? Balti liigas sündis uskumatu prohmakas

Christopher Krutto

Jalgpalli naiste Balti liigas leidis aset uskumatu olukord, kui sündis ilmselt jalgpalliajaloo üks piinlikemaid omaväravaid.

Tabamus sündis naiste Balti liiga viienda vooru kohtumises Saku Sportingu ja leedulaste Vilniuse Žalgirise vahel.

Eesti naiskond läks kohtumist kiirelt juhtima ning avapoolajale mindi juba Emma Treibergi tabamuste toel 4:0 eduseisus. Kuigi 80. minutil sai Žalgiris ühe värava tagasi, siis kolm minutit hiljem said eestlannad kirja järgmise värava.

Žalgirise väravavaht pani palli maast mängu, kuid see tabas oma positsioonile jooksnud kaitsjat, kellest nahkkera ülimalt õnnetult ka väravasse lendas.

Omavärava olukord algab videos 3.10 peal:

Kuigi leedulannad rääkisid veel midagi kohtunikuga, siis värav puhul midagi vaielda ei olnud ning nii vormistatigi kohtumise lõppseisuks 5:1 Sportingule.

Balti liigas hoiab Sporting kuue punktiga neljandat kohta. Kolm silma tabelisse saanud Žalgiris on viies.