Kalev röövis Floralt punkti, kõik tänased mängud lõppesid sama skooriga

Karl Mihkel Eller
Tallinn FC Flora peatreener Jürgen Henn (keskel).
Tallinn FC Flora peatreener Jürgen Henn (keskel). Foto: Tairo Lutter

Jalgpalli Premium liigas oli täna kavas kolm 35. vooru kohtumist. Neist esimeses mängis juba meistritiitli kindlustanud Tallinna FC Flora 1:1 viiki JK Tallinna Kaleviga. Esimese poolaja lõpus näidati meisterklubile punast kaarti, kui platsi äärest saadeti minema nende peatreener Jürgen Henn.

Kadrioru staadionil toimunud mäng nõudis Kalevilt maksimaalset pingutust. Avapoolajal väravaid ei löödud, kuid üleminutil välkus kohtumises ainus kord punane kaart. Kohtunik Kevin Kaivoja näitas seda peatreener Hennile ning nii pidi ta meeskonna pingi juurest lahkuma.

Väravavõrku sahistati esimest korda 79. minutil, kui juhtohjad haaras Ken Kallaste väravast Flora. Kulus kuus minutit ning siis vastas Kalevi poolelt viigitabamusega Ats Purje.

Rohkem väravaid kohtumises ei löödudki ning nii sai Kalev Flora vastu sel hooajal esimest korda punkti kätte, läbi aja on nad seda nüüd suutnud viis korda. Kalev pole Florat kunagi alistanud.

Flora sai hooaja neljanda viigi, on kogunud 94 punkti ning ühtlasi kindlustanud meistritiitli. Tallinna Kalev on 35 punktiga tabelis kaheksandal kohal, vaid kolme punkti kaugusele jääb kuues positsioon.

Ülejäänud mängud jäid samuti viiki

Tallinna FCI Levadia mängis A. Le Coq Arenal 416 pealtvaataja silme all JK Narva Transiga. Esimesel poolaja väravaid ei löödud, kuid 60. minutil asus Liliu väravast juhtima Levadia. Viis minutit hiljem määrati Transile penalti, mille realiseeris Denis Dedeško. Rohkem väravaid mängus ei löödudki ning lõppskooriks jäi 1:1.

Tallinna JK Legion teenis Tartu JK Tammeka vastu samuti viigipunkti. Sportland Arenal toimunud mäng lõppes samuti skooriga 1:1. Külalised läksid viiendal minutil juhtima Henri Käbliku väraast. Legion jõudis viigini 54. minutil Nikita Ivanovi penaltist.