VIDEO ⟩ Esmakordselt kaptenipaela saanud Ronaldo läks vastasega maadlema

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Cristiano Ronaldo (paremal) ja Tyrone Mings läksid kättpidi kokku.
Cristiano Ronaldo (paremal) ja Tyrone Mings läksid kättpidi kokku. Foto: Carl Recine/REUTERS/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kaotas Manchester United võõrsil kindlalt 1:3 Aston Villale. Tulemuse kõrval pakub kõneainet Cristano Ronaldo heikinabilik maadlus Tyrone Mingsiga.

Aston Villa näitas värskelt ametisse nimetatud Unai Emery tüürimisel head jalgpalli. Juba 11. minutiks juhiti Leon Bailey ja Lucas Digne tabamustest 2:0. United tegelikult ise sihile ei jõudnudki, sest Jacob Ramsey suunas palli 45. minutil enda võrku. Sama mees vormistas teise poolaja hakul ka lõppseisu 3:1.

Ebakõlad seljataha jätnud Ronaldo tegi neljandat matši järjest kaasa kõik 90 minutit. Esmakordselt peatreener Erik ten Hagi ajastul usaldati talle kaptenipael. Tõsi, pealik tunnistas, et Portugali äss oli alles tema neljas, ent sel päeval parim valik.

Kuigi värav jäi löömata, tegi Ronaldo jalgpalliekspertide hinnangul korraliku esituse. Enim jäi silma aga 61. minuti maadlus Aston Villa kaitsja Mingsiga. Väike pusklemine päädis mõlemale kollase kaardiga.

United sai seitsme võidu ja kahe viigi kõrvale hooaja neljanda kaotuse. 23 punktiga hoitakse viiendat kohta. Aston Villa on 15 silmaga 13. real.