K, 8.02.2023

Raul Andresson oli Florida Ironmanil lähedal MM-pääsmele

Christopher Krutto
Raul Andresson oli Florida Ironmanil lähedal MM-pääsmele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Raul Andresson.
Raul Andresson. Foto: Erakogu

Raul Andressonist sai Floridas finišijoont ületades kuuekordne Ironman. Koguaeg 11:09.09 andis talle 55–59-aastaste meeste konkurentsis kuuenda koha ning õige vähe jäi puudu maailmameistrivõistluste pääsmest, mis peetakse järgmise aasta oktoobris Hawaiil.

Andresson ujus 3,8 kilomeetrit ajaga 1:13.42, sõitis 180 kilomeetrit rattaga ajaga 5:15.48 ning jooksis maratoni ajaga 4:20.15. «Minu vanusegrupis anti välja neli MM-pääset – esimene ja teine võtsid välja, kolmas loobus ning neljas ja viies võtsid välja. Mina pidin seega keelde hammustama,» tõdes Andresson finiši järel. «Valus, aga sel korral nii. Ma olen tegelikult väga õnnelik oma tulemuse üle. Ainult mina tean, milline õnn on teha seda, mida ma teen. Kui arst ütles mulle aastaid tagasi, et ma ei hakka kunagi käima ja nüüd ma võistlen siin esineliku nimel, siis see on lihtsalt uskumatu! Ma olen väga õnnelik,» seisab triatloniliidu pressiteates.

55–59-aastaste meeste konkurentsis võidutses sakslane Markus Kriege ajaga 9:50.36. Viimasena MM-pääsme teeninud hispaanlase Tomas Latorre aeg oli 10:48.07.

Märksõnad
Tagasi üles