PM SLOVAKKIAS ⟩ Rikberg: ma pole ühegi mängijaga rahul. Lõhmus: läbikukkumine meie kõigi poolt

Karl Juhkami
, Prešov
Alar Rikberg.
Alar Rikberg. Foto: Postimees / SILLE ANNUK

Võrkpalli Eesti valitsev meister Tartu Bigbank sõidab Slovakkias peetud euromängust valusa 2:3 (25:22, 25:23, 24:26, 20:25, 10:15) kaotusega kodumaale. Peatreener Alar Rikberg polnud enda hoolalustega kuidagi rahul.

Tartu alustas kohtumist pealtnäha suurepäraselt, kui kahe geimi järel vaatas tabloolt vastu nende 2:0 eduseis. Lõpuks tuli vastu võtta aga 2:3 kaotus ning Rikbergi sõnul polnudki neil kohtumises midagi enda kontrolli all.

«Ei olnud meil täna midagi hästi. Esimeses kahes geimis oli lihtsalt julmalt õnne. Esimese geimi geimpall: kohtunikud võtsid meie kasuks vale otsuse vastu. Teise geimi geimpall: vastaste diagonaalründaja arvas, et ta on sidemängija Bruno ja tõstis mingi müstilise palli.