Neemelo lõi Viljandi Tulevikule värava

Tarmo Neemelo .
Tarmo Neemelo . Foto: Raigo Pajula.

Täna Soomes alanud vutiturniiril Lahti Cup osalev Viljandi Tulevik sai oma avamängus 0:3 kaotuse MyPa-lt, kelle eest lõi värava ka Tarmo Neemelo.

Neemelo lõi 89. minutil oma võistkonna kolmanda värava. Avapoolajal oli Puhakainen MyPa juhtima viinud ning teise poolaja alguses oli Mustafi soomlaste eduseisu kasvatanud, vahendab soccernet.

Homme on Lahti Cupil ees kohamängud ning Tulevikul seisab ees kohtumine Lahti-Viikingite mängu kaotajaga.

Kuna Viikingit alistus selles kohtumises oma vastastele sarnaselt Tulevikuga 0:3, lähevad homme kokku need võistkonnad.

Turniiri finaal ja pronksimäng peetakse pühapäeval, 1. veebruaril.