VIDEO ⟩ Doncic sotsiaalmeedia tuleviku pärast ei muretse: mängin telefonis vaid malet

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Luka Doncic.
Luka Doncic. Foto: Kevin Jairaj/USA Today Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA vedas Luka Doncic koduklubi Dallas Mavericksi järjekordse võiduni, kodusaalis alistati 103:101 Los Angeles Clippers. Kohtumise järel andis sloveen endale omaselt muheda intervjuu.

Peaaegu 40 minutit platsil olnud Doncic tegi taas hiilgava partii. Ta viskas 35 punkti, noppis 11 lauapalli ja tabas pool minutit enne lõppu otsustava, väga raske kaugviske.

Mängujärgsel pressikonverentsil uuriti Doncici käest muu hulgas, kas ta pöörab tähelepanu Twitteri muudatustele ajast, mil kanali võttis üle Elon Musk. «Ei, mängin telefonis ainult malet,» kõlas 23-aastase palluri vastus.

Dallas on tänavu võitnud 13 mängust 8, sellega hoitakse läänekonverentsis kuuendat kohta. Vahed püsivad aga väikesed, tabeli tipu võistkondadel Portland Trailblazersil ja Denver Nuggetsil on vaid üks kaotus vähem.