R, 3.02.2023

Portaal: Tänak istuvat Fordi rooli ja seda Eesti tiimiga

Toimetas Karl Juhkami
Portaal: Tänak istuvat Fordi rooli ja seda Eesti tiimiga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Ott Tänak kihutas Fordi roolis viimati 2017. aastal.
Ott Tänak kihutas Fordi roolis viimati 2017. aastal. Foto: GEOFF CADDICK/AFP/Scanpix

Hispaania väljaanne Revista Scratch kirjutab, et Ott Tänak saab tuleval aastal endale uue suursponsori, kolides energiajoogi firma Monster mütsi alla. Ühtlasi olevat see suur vihje eestlase järgmise aasta leivaisa osas.

Nimelt moodustaks Tänak seeläbi tandemi teise Monsteri värvides kihutava rallisõitja Oliver Solbergiga ning kahekesi saakski meestest Monsteri rallitiimi sõitjad. Kõnealust meeskonda hakkaksid juhtima 2003. aasta maailmameister Petter Solberg ja Ken Block.

Meeste istumise all oleksid Ford Puma Rally1-autod, kuid veel polevat väljaande sõnul selge, kas kõnealune uus kooslus integreeritakse mingil määral M-Spordi struktuuri või moodustaksid Tänak ja Solberg sootuks uue eratiimi.

Revista Scratchi sõnul näib tõenäolisem teine variant, mis näeks ette Ford Pumade rentimist. Masinate hoolduse ja ettevalmistamisega tegeleks sellisel juhul Tänaku ja Markko Märtini ühine ettevõte RedGrey Team, mis tänavu vastutas Hyundai Rally2-programmi eest.  

Ühtegi ametlikku kinnitust kuulujutule mõistagi laekunud pole, kuid Solbergide perekond viibib parasjagu USAs, külastades muu hulgas ka Los Angeleses asuvat Monster Energy peakontorit.

Noor Solberg on rallifännid kikivarvastele saanud ka sotsiaalmeediasse postitatud õrritusteatega, et midagi lahedat on peagi-peagi tulemas.

Märksõnad
Tagasi üles