Heas hoos Kullamäe aitas Lietkabelise tähtsa võiduni

Christopher Krutto
Kristian Kullamäe.
Kristian Kullamäe. Foto: Facebook @bclietkabelis

Eesti korvpallikoondislane Kristian Kullamäe on olnud tänavu Leedu kõrgliigas suurepärases hoos ning aitas eile koduklubi Lietkabelise 91:88 võiduni Jonava üle.

Kohtumist alustas paremini koduväljakul mänginud Jonava, minnes poolajaks 50:41 juhtima. Kolmandal veerandajal piirdus kodumeeskond kõigest üheksa punktiga ning Lietkabelis läks otsustavale veerandile vastu 61:59 eduseisus. Lõpuks suudeti pingeline lõpp pöörata enda kasuks.

Kullamäe tegi soliidse kohtumise. Tema arvele jäi 12 punkti, neli lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Eestlase pluss-miinus näitaja oli 4.

Lietkabelise parimaks kerkis 19 punktiga Jamel Morris, üleplatsimeheks kerkis Jonava mängija Jeff Garett, kelle arvele jäi 20 punkti.

Võit tõstis Lietkabelise Leedu kõrgliigas seitsme võidu ja kahe kaotusega teisele kohale. Sama palju võite ja kaotuseid kogunud Jonava langes kolmandaks. Leedu kõrgliigat juhib seitse võitu ja ühe kaotuse kogunud Kaunase Žalgiris.