P, 27.11.2022

VIDEO ⟩ Kuidas naudib ralli maailmameister puhkust? Ikka autoroolis!

Postimees Sport
Kuidas naudib ralli maailmameister puhkust? Ikka autoroolis!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kalle Rovanperä driftimas.
Kalle Rovanperä driftimas. Foto: @kallerovanpera/Instagram

Uue autoralli MM-hooaja alguseni on jäänud vähem kui kaks kuud. Tänavu esimest korda maailmameistriks tulnud Kalle Rovanperä naudib välja teenitud puhkust ei kusagil mujal kui autoroolis.

22-aastane Rovanperä võitis tänavu kuus MM-rallit ning temast sai läbi aegade noorim maailmameister. Kuna 2023. aasta hooaja alguseni Monte Carlos jääb vaid 58 päeva, siis tuleb vaba aega akude laadimiseks targalt kasutada.

Eelmisel nädalal osales Rovanperä koos teiste Toyota Gazoo Racing sõitjatega promoüritustel, kuid sellest nädalast on ta Jaapanis saanud aega pühendada puhkamisele. Esmalt on ta kätte võtnud oma teise meelistegevuse ehk driftimise. Täna avaldas ta sellest ka video oma Instagrami kontol.

«See on olnud üsna pikk hooaeg ja Jaapani ralli oli üsna raske, seega on tore puhkuserežiimile jõuda,» ütles Rovanperä WRC kodulehele. Puhkuse ajal ei pääse soomlane bensiinilõhnast ja kiiretest autodest.

«Mõned mu sõbrad lendavad siit välja ja tegeleme driftimisega – see saab olema lahe. Neil on siin palju tõeliselt toredaid driftiradasid. See on hea viis lõõgastuda ja nautida,» lisas Rovanperä.

Selge see, et läbi ja lõhki rallimees Rovanperät ei kujutakski ette rannas lesimas ja raamatut lugemas.

«Hakkame varsti mõtlema järgmisele aastale. Me teame, et meil on veel natuke tööd teha, kuid nüüd on aeg veidi lõõgastuda ja midagi normaalsemat teha,» arvas Toyota sõitja.

Märksõnad
Tagasi üles