VIDEO ⟩ Viimastel visetel eksinud Kullamäe ja Lietkabelis said eurosarjas kibeda kaotuse

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kristian Kullamäe.
Kristian Kullamäe. Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys/Facebook

Korvpalli tugevuselt teises-kolmandas eurosarjas EuroCup kaotas Kristian Kullamäe koduklubi Panevėžyse Lietkabelis võõrsil napilt 71:74 Veneetsia Umana Reyerile.

Üldiselt võrdselt kulgenud mängus pääsesid külalised viimase veerandaja keskel 65:55 juhtima, veel 2.28 enne lõpuvilet oldi ees kaheksaga. Koduperemehed nõelusid aga kiiresti vahe kinni. Kui kellale jäi 33 sekundit, oldi ise peal 72:71.

Rohkem aga Lietkabelis sihile ei jõudnudki. Järgneval rünnakul eksis Kullamäe kolmesel. Lõppskoori vormistas Derek Willis vabavisetest. Mõned sekundid enne lõppu sai meie mees veel enda väljakupoolelt viigistavat kolmest üritada, ent tulutult.

Pingilt sekkunud Kullamäe viskas ligi 24 minutiga 11 punkti (kahesed 6/1, kolmesed 6/3, vabavisked 2/0), andis kaks resultatiivset söötu ja tegi sama palju vaheltlõikeid. Tema kolmanda veerandaja kolmene valiti ka üheks matši maagiliseks hetkeks.

Tihedas liigatabelis langes Lietkabelis kahe võidu ja kolme kaotusega kaheksandaks. Täpselt vastupidise saldoga Veneetsia on neljas.