Üle 100 minuti kuival olnud NBA mängija püstitas uue antirekordi

Christopher Krutto
P.J. Tucker.
P.J. Tucker. Foto: Getty Images via AFP/Scanpix

Ookeanitaguses korvpalliliigas NBA Philadelphia 76ersit esindav P.J. Tucker kordas läinud ööl ühte ja püstitas teise antirekordi.

76ers pidi läinud ööl tunnistama Charlotte Hornetsi 107:101 paremust. Selles kohtumises «säras» antirekorditega Tucker.

Nimelt kordas 37 minutit ja neli sekundit väljakul olnud suur äär seni ainuisikuliselt legendaarsele Dennis Rodmanile kuulunud rekordit, kui ta on karjääri jooksul pidanud 25 mängu NBAs, kus on viibinud platsil üle 30 minuti ja visanud 0 punkti.

Lisaks sellele sai temast esimene mängija, kes on mänginud NBAs nelja mängu jooksul üle 100 minuti ilma skoori tegemata.

Samas ei tähenda see, et Tucker oleks kehv mängija, vaid tema roll ongi olnud kaitsespetsialisti oma ning rünnakul veavad põhiraskust teised mehed.

76ers hoiab idakonverentsis üheksa võidu ja üheksa kaotusega hetkel üheksandat kohta.