FOTOD ⟩ Kas vigastada saanud Neymari turniir on läbi?

Christopher Krutto
Neymar (maas) hoidmas kinni vigastatud hüppeliigesest.
Neymar (maas) hoidmas kinni vigastatud hüppeliigesest. Foto: Ronald Wittek/Epa/SCANPIX

Brasiilia alustas eile jalgpalli MMi kindla 2:0 võiduga Serbia üle, kuid suureks tagasilöögiks oli tähtmängija Neymari vigastus.

Serbia kaitsja Nikola Milenkovic võttis 68. minutil Neymari jõuliselt maha. Brasiillane püsis küll veel natuke üle 10 minuti platsil, kuid pidi lõpuks 79. minutil platsilt lahkuma.

Pärast pingil istumist puhkes brasiillane nutma. Osaval ründajal on karjääri jooksul olnud vigastustega tihti probleeme ning tegu on järjekordse tagasilöögiga.

Piltidelt on näha, et Neymari hüppeliiges oli paistes, kuid hetkel pole veel teada, kui tõsise traumaga tegu on.

«Vajame 24–48 tundi, et mõista vigastust MRT abil paremini. Homme vaatame olukorra uuesti üle,» vahendab Sky Sports Brasiilia koondise arsti Rodrigo Lasmari sõnu.

Brasiilia peatreener Tite avaldas, et Neymar võitles valuga terve kohtumise. «Ometi soovis ta platsil olla ja tiimi aidata. See on hämmastav, et ta suutis sellist valu taluda ja mängida,» sõnas 61-aastane brasiillane. «Võite olla kindlad, et ta mängib veel MMil.»

Brasiilia järgmine kohtumine MMil leiab aset esmaspäeval, kui vastamisi minnakse Šveitsiga.